Корисно знати

Чай із звіробою та суниці лісової

Збір, вакуумна ферментація та сушіння звіробою. Приготування настою (чаю) із звіробою та суниці лісової.

Він має чисельні фармакологічні властивості: покращує в'язкість, є протизапальним, кровоспинним, антимікробним, спазмолітичним, болезаспокійливим, біостимулюючим, сечогінним, жовчогінним, дезінфікуючим, глистогінним, регенераторним, заспокійливим.

Встановлено також, що звіробій збуджує апетит, активізує травлення, покращує роботу серця, звужує судини, зміцнює капіляри, прискорює регенерацію тканин, регулює обмін речовин та стимулює діяльність залоз внутрішньої секреції.

У медицині звіробій застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок. Зовнішньо використовують як ранозагоювальний засіб.

Настій ферментованого листя суниці уповільнює ритм, але посилює амплітуду серцевих скорочень, розширює периферичні кровоносні судини, знижує кров'яний тиск.

Показання для застосування відвару з листя суниці лісової: порушення обміну речовин, цукровий діабет, захворювання сечового міхура, каміння в нирках, каміння в печінці, подагра, жовчнокам'яна хвороба, бронхіальна астма, гастрити, цинга. Тимчасові параметри ферментації, руйнування структури листа, температура та тривалість сушіння можуть сильно відрізнятися від показаних у цьому відео. У кожному даному випадку все визначається дослідним шляхом.

Related Articles

Інформація

Багато рослин застосовуються в медицині завдяки своїм лікарським властивостям. Трава арніка гірська, теж має безліч лікувальних властивостей і знаходить своє застосування в народній медицині, у традиційній, а також в косметології.