Корисно знати

Досягнення та відзнаки:

ТОКАР ЕМІЛІЯ МИХАЙЛІВНА

Токар Емілія Михайлівна, Доктор наук Натуральної/Комплементарної Медицини Європейського Інституту міждисциплінарних досліджень ФАКУЛЬТЕТУ медична реабілітація, психологія та оздоровча практика. Ганновер. Німеччина.
Професор, викладач Європейського Інституту факультету медична реабілітація, психологія та оздоровчі практики природно-наукових досліджень. Дрезден, Німеччина. Консультант з натуральної медицини по використанню біологічно активних  речовин. Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців з народної та нетрадиційної медицини України». Дійсний член Європейської спільноти натуральної Медицини та Метафізики.
Член Європейської Медичної Асоціації (EMA) Бельгія, Брюсель. Володар Європейської нагороди «Видатний натуропат Європи». Має Почеcне звання Готфріда Вільгельма Лейбніца «Видатний дослідник Європи» присвоєно «За високоефективні методи та засоби натурального оздоровлення». Є МІЖНАРОДНИМ ПОСЛОМ МИРУ. «ВСЕСВІТНІЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ ЗА МИР ТА ПРАВА ЛЮДИНИ-WLFPH». Січень 2021 року.
Президент/Засновник Герцог доктор Сантош Кумар.

НАГОРОДЖЕНА:
- КОМІТЕТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВІДЗНАЧЕНА ВИСОКОЮ НАГОРОДОЮ ПРЕПОДОБНОГО АНТОНІЯ ПЕЧЕРСЬКОГО «Флагман народної та нетрадиційної медицини».
Грамотою «За вагомий внесок в утвердження стабільності і розвитку галузі народної і нетрадиційної медицини». Київ 2016.
- ВІДЗНАЧЕНА ВИСОКОЮ МІЖНАРОДНОЮ НАГОРОДОЮ СТАТУЕТКОЮ ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ СВЯТОЇ СОФІЇ ТА ОРДЕНОМ СВЯТОЇ СОФІЇ «За вагомий внесок відродження духовності, лікувально-просвітницьку діяльність та високі професійні досягнення». Міжнародна імідж програма лідери 21століття.
Брюссель. Оксфорд. Москва. Київ.
- ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА МІЖНАРОДНОЇ НАГОРОДИ СВЯТА СОФІЯ, «За високі професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, впровадження новітніх методів лікування». Міжнародна імідж програма лідери 21століття. Брюуссель. Оксфорд. Москва. Київ.

НАГОРОДЖЕНА КОМІТЕТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я:
- ОРДЕНОМ «ПАТРІОТ УКРАЇНИ», ЗА ПРОЯВЛЕНИЙ ПАТРІОТИЗМ ТА БЕЗДОГАННЕ СЛУЖІННЯ УКРАЇНІ». Посвідчення №095
ГРАМОТА  ЛАУРЕАТ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ  «УКРАЇНА Й УКРАЇНЦІ –ЦВІТ НАЦІЇ, ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ» Голова Організаційного комітету Народний депутат України Василь Гуляєв.  «7» X  2016 року. Київ.
- ОРДЕНОМ «ГОРДІСТЬ І СЛАВА УКРАЇНИ». Посвідчення № 121
- ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ЗА ВАГОМІ ЗДОБУТКИ, ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ, АКТИВНУ ЖИТТЄВУ ПОЗИЦІЮ ТА СУМЛІННУ ПРАЦЮ, СПРЯМОВАНУ НА РОЗВИТОК УКРАЇНИ. Народний депутат України ОЛЕКСАНДР МАРЧЕНКО. 2 березня 2018 року. Київ.
- ОРДЕНОМ «МЕДИЧНА СЛАВА» Посвідчення №096
- ДИПЛОМОМ «ЗА ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК В ОХОРОНУ ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ, ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА БАГАТОРІЧНУ СУМЛІННУ ПРАЦЮ, СПРЯМОВАНУ НА РОЗВИТОК УКРАЇНИ». 6 липня 2018 року. Київ, Україна.

Присвоєно:
Звання генерал-командора МКО IV рангу з врученням ордена ВІТЧИЗНИ. Головнокомандувач МКО Генерал-полковник Толубко В.Б.
Посвідчення №000157. 30.01.2019. Київ, Україна.
Сертифікат про занесення до видання «ЗОЛОТИЙ ФОНД НАЦІЇ, ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ» від 30травня 2019 року.
Національна  академія наук України, Президент Патон Б.Є. Київ, Україна
Сертифікат про занесення до видання «ЗОЛОТИЙ ФОНД НАЦІЇ, НАУКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ» Національна  академія наук України.
Президент Патон Б.Є. 01 липня  2020 року. Київ, Україна.

 НАГОРОДЖЕНА ЄВРОПЕЙСЬКОЮ РАДОЮ АКАДЕМІЇ НАУК НАТУРАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ ТА МЕТАФІЗИКИ:
- Медаллю Миколи Коперника «За видатні досягнення в професіональній діяльності на благо людства». Європейська Рада Натуральної медицини та Метафізики. №29. 09 червня 2017.  Краків. Польща.
- Медаллю ім. Альберта Швейцера «За особливі заслуги гуманізм та служіння народу». Європейська Академія Натуральної медицини.
 №124 Ганновер, Германія.  04 листопада 2017року.
- Медаллю ім. Абу-алі-Сіна (Авіценни) «За видатні досягнення в професійній діяльності лікування на благо людства». Європейська Рада Натуральної медицини та Метафізики. 09 грудня 2017р. Шафляри, Польща.

МАЄ ДИПЛОМИ ТА ВІДЗНАКИ:
Міжнародна нагорода «Роза Парацельса» (Великобританія-Бельгія) з врученням сертифіката «Best Medical Practice».
Диплом професійного визнання Міжнародним Сократівським комітетом Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Великобританія).
Диплом подяка генерального директора Європейської Бізнес Асамблеї професора Оксфордського Університету Джон Неттинг (Великобританія) «За активну участь у роботі Міжнародної конференції Форум Досягнень - 2019 та професійні досягнення 2018-2019рр. 12 квітня 2019р.
Диплом «Визнання професійних досягнень» виданий Редакційною колегією інформаційно-біографічного видання «Word Awards в шедеврах позачасового мистецтва». Подяка за участь в публікації і плідній роботі.
Президент Редколегії професор Антон Саввов  (Грузія, Тбілісі, 3 червня 2019 року).
Міжнародним Корпусом Офіцерів присвоєно звання генерал-командор МКО з врученням «Ордена Вітчизни».
Світова нагорода «Шедеври вічного мистецтва».
Нагорода «За збереження історичної спадщини та благодійності». Європейська Медична Асоціація (Оксфорд, Великобританія).
Нагорода «За гуманізм і благородство». Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Великобританія).
Диплом – Нагорода Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Великобританія) «За гуманізм благородство за збереження кращої медичної спадщини в протистоянні з COVID-19» (Оксфорд, Великобританія).
Дипломом Європейської Медичної Асоціації «За гуманізм і благородство, за збереження кращої медичної спадщини в протистоянні під час епідемії COVID-19» (Оксфорд, Великобританія). 2020р.
Сертифікат Європейської Медичної Асоціації «За подолання наслідків COVID-19» та підтвердження ефективності впровадженого методу лікування та профілактики особливо небезпечних інфекцій. Президент ЕМА доктор Винченцо Костиглола. 20.08.2020.
Європейською Медичною Асоціацією, проект «Best Medical Practice» вручено підтвердження активної участі та успішної презентації методу/технології. Технологія признана ефективною і рекомендована для вивчення та використання фахівцями з різних країн. Президент ЕМА доктор Винченцо Костиглола. 5 жовтня 2021 року.
Європейською Медичною Асоціацією, проект «Краща медична практика» вручено  Cертифікат  «За високу якість наданих послуг та прикладних технологій». Президент ЕМА доктор Винченцо Костиглола 19.03.2021.

Емілією Михайлівною Токар розроблено серію натуральних дієтичних і косметичних добавок під маркою «ШЛЯХАМИ ПРЕДКІВ»*:
«Настої Закарпатські» ТУ У 10.8-2187021621-001:2017. Сертифікат відповідальності  UA.P. 000712-21
«Трави Закарпаття» ТУ У 10.8-2187021 621-002:2017. Сертифікат відповідальності  UA.P. 000714-21
«Олії косметичні» ДСТУ 4767:2007. «Засоби косметичні по догляду очищенню обличчя, волосся та тіла». Сертифікат відповідальності  UA.P. 000713-21.
*«ШЛЯХАМИ ПРЕДКІВ» (це рослинні препарати, настойки та олії) -  за рішенням Європейської Академії природних наук  та Вченої Ради нагороджені Почесною грамотою та медаллю ім. Роберта Коха «За визначні заслуги у галузі наукових досліджень». Ганновер Е.V-№02/03. Ганновер, 3 травня 2018 року.

Емілією Михайлівною Токар розроблена СИСТЕМА ВІДРОДЖЕННЯ: «Комплексні підходи натуральної/комплементарної медицини в відновленні та оздоровленні організму людини».

Емілієя Михайлівна Токар занесена до книг:
«Флагмани народної та нетрадиційної медицини»,    
«Твої імена, Україно»,
«Гордість України. Імена та здобутки»,
«Медичний олімп України»,
«Міжнародне видання «Ее величество Награда» (Оксфорд, Великобритания),
«Золотий фонд нації. УКРАЇНА. ЄВРОПА. СВІТ. Українці: творчість, інновації, інвестиції»,
«Золотий фонд нації. УКРАЇНА. ЄВРОПА. СВІТ. Дослідження, творчість, професійність»
Сократовский альманах. «Медицина и оздоровление». Лучшие практики.
Из цикла: «Европейская медицинская ассоциация рекомендует».
«101 історія успіху, народжена в Україні». Київ  2021.

Емілія Михайлівна стверджує, що:
Наука не зможе розвиватися успішно, якщо не буде практики. Наукові відкриття, творіння розуму не можна запрограмувати або запланувати. Людина не може в певні заздалегідь терміни робити наукові відкриття. Тільки постійний пошук, спостереження, практика, глибокі дослідження, вивчення, запровадження сучасних нових технологій,  обладнань, а також використання безцінного знання та досвіду наших предків, яких щедро природа обдарувала чутливістю, спостережливістю та добре розвиненим інстинктом, а іноді навіть з невідомого ступеня розумом, який служив їм для самозбереження і поширення виду людства, дає можливість реалізувати розвиток людського суспільства шляхом поступового впровадження відкриттів і знахідок, що становлять епоху в матеріальній та духовній еволюції.
Людина завжди має невичерпне поле діяльності. І тільки завдяки активному процесу мислення, спостереження, свідомості і сприйняття вона відображає не тільки справжню дійсність, а пізнає майбутнє.
Якщо не буде підтримки відкриттів і практики, наука не зможе розвиватися успішно.
                   

Як вирощувати арніку

Як вирощувати арніку

 Арника фото Арніка фото рника гірська (Arnica) або Баранник гірський - трав'яниста багаторічна рослина, що відноситься до сімейства Астрових. Арніку ще називають Івановим кольором, баранячим кольором і баранчиком гірським. Цвіте провесною, дуже красивими яскраво жовтими суцвіттями. Суцвіття Арніки оточене коротким пухнастим ворсом у два ряди.'

Арніка гірська: застосування в народній медицині

Арніка гірська: застосування в народній медицині

Безліч рослин застосовують у медицині завдяки своїм лікарським властивостям. Трава арніка гірська, також має безліч лікувальних властивостей і знаходить своє застосування не тільки в народній медицині, але і в традиційній, а також у косметології.

Дієтичні добавки "Настої Закарпатські"

Розроблені Емілією Михайлівною «Дієтичні добавки «Настої Закарпатські» ТУ У 10.8-2187021621-001:2017.,

Фіточаї та травяні збори  “ Трави Закарпаття”  ТУ У 10.8-2187021621-002:2017,

«Косметичні олії» ДСТУ 4765:2007. ГОСТ 28303,  «Шляхами предків»,

 За рішенням Європейської Академії природничих наук та Ученої Ради нагороджені медаллю Роберта Коха «За особливі заслуги в області наукових досліджень».

 

Конюшина червона

Конюшину червону застосовують як потогінний, сечогінний, в'яжучий, відхаркувальний, кровооспинний, жовчогінний, протиалергічний, протигрибковий, протизапальний, протиопухлинний засіб.

Деревій

Є відмінний кровооспинний засіб, який застосовують при геморої, а також при лікуванні виразки шлунку і дванадцятипалої кишки.

 

Деревій підвищує апетит, покращує обмін речовин і застосовується як судинорозширюючий і легкий сечогінний засіб.

Звіробій

Трава від 99 недугів.

Календула лікарська

Календула лікарська має лікувальні властивості, які застосовувались ще в часи Древньої Греції і Риму при лікуванні пошкодженої шкіри і слізистих оболонок, в якості заспокійливого і жовчогінного засобу, а також при лікуванні інших захворювань.

Чай із звіробою та суниці лісової

Збір, вакуумна ферментація та сушіння звіробою. Приготування настою (чаю) із звіробою та суниці лісової.

Інформація

Багато рослин застосовуються в медицині завдяки своїм лікарським властивостям. Трава арніка гірська, теж має безліч лікувальних властивостей і знаходить своє застосування в народній медицині, у традиційній, а також в косметології.